موجود

تفکر طراحی برای زندگی

ناشر:

تفکر طراحی برای زندگی

تعداد
قیمت: 341,000 تومان

در چند سال اخیر کتب متعددی مشتاقان و علاقمندان دنیای طراحی متفکرانه را به سوی زندگی رضایت بخش و نگاه شجاعانه به انچه در وضع کنونی با ان رو به رو هستند،سوق می دهد.

به معنای علمی ترءطراحی زندگی متفکرانه مجموعه ای از تکنیک ها و استراتژی هایی است که به شروع تغییر کمک می کنندءاما این ابزارها زمانی بهترین عملکرد را خواهند داشت که با شرایط هر فرد وفق داده شوند و افراد نیز بدانند که در حال طی چه مسیری هستند.

کتاب تفکر طراحی برای زندگی به ما گفته است که خوب است خودمان را قدرتمند کنیم، تغییر را بپذیریم و انجام بدهیم و یک زندگی لذت‌بخش برای خودمان بسازیم. کتاب حاضر در این راستا به ما کمک کرده است. این کتاب مجموعه‌ای از استراتژی‌ها و تکنیک‌های متفاوت را برای شروع تغییر در زندگی شخصی و کاری در اختیار افراد قرار داده است. گفته شده است که بیشتر کتاب‌های تفکر طراحی با هدف طراحی برای مشتری یا ذی‌نفعی بیرونی تدوین شده‌اند و از خود انسان غافل بوده‌اند، ولی این کتاب به‌عنوان یک راهنمای شخصی برای شناخت بهترِ خود و نیازها و مسائل شخصی و پاسخ‌گویی خلاقانه و یادگیرنده به آن‌ها و بر اساس تکنیک‌های تفکرِ طراحی تدوین شده است. در کتاب حاضر، تکنیک‌ها و ابزارهای منتخبی معرفی شده که به آغاز یک تغییر کمک می‌کند. هنگامی که این ابزارها با موقعیت‌های خاص و واقعی تطبیق داده می‌شود، نتیجهٔ بهتری را از خود نشان می‌دهد. در کتاب تفکر طراحی برای زندگی به این پی می‌بریم که تغییر، ارتباط بسیاری با محیط اجتماعی ما دارد. فرایند مطرح‌شده در این کتاب برای جهت‌گیری به کار می‌رود؛ یعنی اینکه بدانیم کجای چرخهٔ تفکر طراحی هستیم. این کتاب در ۲ بخش نوشته شده است؛ تمرکز بر بر استراتژی‌ها و تکنیک‌های تغییر در زندگی شخصی و نیز تمرکز بر استراتژی‌ها و تکنیک‌های زندگی شغلی و اجتماعی.

نظرات تفکر طراحی برای زندگی

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مشخصات کتاب

نویسنده مایکل لوریک
جان پول
لری لیفر
مترجم اکبر غریب‌نواز
ناشر
تعداد صفحات 246 صفحه
دسته بندی روانشناسی
تاریخ انتشار 0
شابک 9786225941878
قیمت 341,000 تومان
زبان فارسی

فهرست مطالب


سخن مولف


© Copyright 2019 All Rights Reserved

طراحی سایت : نونگار پردازش

سبد خرید 0
مقایسه
0
فهرست مقایسه خالی است