موجود

جمع سپاری

جمع سپاری

تعداد
قیمت: 68,000 تومان

هدف بسیاری از سازمان‌ها و کسب و کارهای امروزی این است تا با مشارکت به پایه‌های جدیدی از دانش، مهارت و منابع دست پیدا کنند. امروزه تعاملات یک سوبه سازمان‌ها تبدیل به گفتمان دو سویه‌ای شده است که ارتباط مفاهیم نوین مدیریت در آن صرفا براساس یک بعد نمی‌باشد. گسترش و توسعه روزافزون فضای مجازی و اینترنت منجر شده است تا غنای تعاملات بین سازمان‌ها افزایش یافته و جمع سپاری با سایر مفاهیم دارای نقاط مشترکی گردد. به عبارت بهتر ظهور فناوری اطلاعاتی و ارتباطی منجر به شکل گیری مفاهیم جدیدی شده است که ریشه در نقاط اشتراک بسیاری از مفاهیم دارد.

نظرات جمع سپاری

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مشخصات کتاب

نویسنده حسین ممتاز
غلامرضا هاشم زاده
مترجم
ناشر شرکت چاپ و نشر بازرگانی
تعداد صفحات 120 صفحه
دسته بندی تئوری اقتصادی و بازرگانی
تاریخ انتشار 1401
شابک 9789644687198
قیمت 68,000 تومان
زبان فارسی

فهرست مطالب

فصل اول: کلیات جمع‌سپاری
فصل دوم: مفهوم جمع‌سپاری
فصل سوم: مفاهیم مرتبط با جمع‌سپاری
فصل چهارم: پیاده‌سازی جمع‌سپاری

سخن مولف

عباراتی نظیر سازمان و مدیریت در جهان کنونی که دنیای جوشش اطلاعات، پیچیدگی و عصر جدید فناوری شناخته می‌شود گرفتار تغییرات فراوانی شده‌‌ است. تفکرات کوچک و بزرگ بسیاری در روند شکل‌گیری این تغییرات تاثیرگذار بوده‌اند که همه‌ی آنان دارای یک ریشه‌ی فلسفی و تفکر خاص در هر یک از علوم مختلف هستند.

ارائه مفاهیم تازه در مدیریت به نوعی توسعه و گسترش در یکی از عرصه‌های جامعه‌شناسی، اقتصاد، روانشناسی، هنر، فلسفه، دین، علم، سیاست و... است که به دلیل نیازهای سازمان‌ها و تصمیم‌ گیرندگان هر روز شکل جامع‌تری را به خود می‌گیرد. به همین خاطر یکی از این تحولات پیچیده و جالب توجه در زمینه‌ی فعالیت‌های مشارکتی، که افراد بر اساس آن به حل مسائل و مشکلات خود می‌پردازند با نام "جمع‌‌سپاری" شناخته می‌شود.
حسین ممتاز و غلام رضا هاشم زاده خوراسگانی معتقدند که جمع‌سپاری ماحصل یک سری وقایع از پیش صورت پذیرفته یکسان نیست؛ بلکه تغییرات اساسی در زمینه‌های نزدیک به مدیریت (مثل: روانشناسی، جامعه‌شناسی، اقتصاد و سیاست) و سایر مفاهیم (مثل: گسترش فضای مجازی، و وب) است. به همین دلیل سعی بر این دارند تا به جمع‌آوری مفاهیم مرتبط با این مهم در قالب یک مجموعه به صورت تخصصی بپردازند.

برچسب ها: مدیریت

© Copyright 2019 All Rights Reserved

طراحی سایت : نونگار پردازش

سبد خرید 0
مقایسه
0
فهرست مقایسه خالی است