موجود

چهارهزارگزینه در زمینه (بازرگانی ،گمرکی ،بانکی،حمل

نویسنده: رضا بنایی

.

تعداد
قیمت: 180,000 تومان

کتاب چهار‌ هزار گزینه در زمینه‌های بازرگانی، گمرکی، بانکی، حمل‌ونقل، به ارائهٔ آزمون‌های مهارت برای کارکنان گمرک، بازرگانی، کارشناسان رسمی گمرکی بازرگانی، حمل‌ونقل و حق‌العمل‌کاری پرداخته است. پیشگفتار این کتاب به‌صورت طرح پرسش و پاسخ و به‌طور مستدل و مستند به‌شیوه‌ای علمی، اطلاعات مورد نیاز تمام گروه‌ها مانند بازرگانان، صاحبان صنایع، کارشناسان مسائل اقتصادی، دانشجویان و پژوهشگران را که به‌نحوی به این دانسته‌ها دسترسی پیدا می‌کنند، در اختیار گذاشته است. این شیوه برخلاف نمونه‌هایی که صرفاً با «آری» یا «نه» و بدون تشویق خواننده به شرکت در پاسخگویی و حتی پیداکردن پاسخ‌های معادل و مقایسهٔ آن‌ها به‌صورت مجموعه‌هایی تهیه می‌شود، در جای خود یک منبع قابل‌استناد و پایه‌ای برای بحث در مسائل بازرگانی، گمرکی، بانکی و حمل‌ونقل «داخلی خارجی» است.

نظرات چهارهزارگزینه در زمینه (بازرگانی ،گمرکی ،بانکی،حمل

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مشخصات کتاب

نویسنده رضا بنایی
مترجم
ناشر شرکت چاپ و نشر بازرگانی
تعداد صفحات 241 صفحه
دسته بندی تامین مالی
تاریخ انتشار 0
شابک 97896446
قیمت 180,000 تومان
زبان persian

فهرست مطالب


سخن مولف

پیشگفتار
این کتاب به صورت طرح پرسش و پاسخ و به‌طور مستدل و مستند به شیوه‌ای علمی، اطلاعات مورد نیاز تمام گروه‌ها اعم از بازرگانان، صاحبان صنایع، کارشناسان مسائل اقتصادی، دانشجویان و پژوهشگران را که به نحوی به این دانسته‌ها دسترسی پیدا می‌کنند، در اختیار می‌گذارد. این شیوه، برخلاف نمونه‌هایی که صرفاً با آری یا نه و بدون تشویق خواننده به شرکت در پاسخگویی و حتی پیداکردن پاسخ‌های معادل و مقایسه‌ی آن‌ها به صورت مجموعه‌هایی تهیه می‌شود، در جای خود یک منبع قابل‌استناد و پایه‌ای برای بحث در مسائل بازرگانی، گمرکی، بانکی و حمل‌ونقل «داخلی خارجی» است.
هرچه بوده در آثار قبلی یا آینده به لطف خداوند سعی نموده‌ام حق مطلب را ادا نمایم و تا آنجا که در توان داشته‌ام در غنای دانش و آگاهش مخاطب بکوشم و در این مسیر از هیچ تلای فروگذاری ننموده‌ام، شاهد این ادعا کتاب‌هایی است که تاکنون از اینجانب خوانده‌اید و مطمئناً از آن‌ها بهره برده‌اید. متقابلاً انتظار دارم اگر ایراداتی در تایپ یا پاسخ سوالات می‌بینید در میان بگذارید تا در چاپ‌های بعدی اصلاح شود.
در اینجا ضمن تشکر و قدردانی از همکاران خوب، ساعی و دلسوز شرکت چاپ و نشر بازرگانی که همواره اینجانب را در ایفای رسالت خود کمک کرده‌اند و از مدیریت محترم شرکت که نهایت توجه را در این خصوص ابراز داشته‌اند، سپاس‌گزاری می‌نمایم.

برچسب ها: گمرکی و بازرگانی

© Copyright 2019 All Rights Reserved

طراحی سایت : نونگار پردازش

سبد خرید 0
مقایسه
0
فهرست مقایسه خالی است