موجود

فرهنگ دانسته های تجاری

دانسته های تجاری

تعداد
قیمت: 100,000 تومان

همزمان با پیشرفت روزافزون دانش و فناوری نیاز به داشتن اطلاعات تخصصی در حوزه‌های بین‌المللی افزایش پیدا کرده و نه‌تنها یک مزیت شمرده می‌شود، بلکه آگاهی از آن در دنیای تجاری رقابت‌محور ما امری ضروری است. در کتاب فرهنگ دانسته‌های تجاری، مجموعه‌ای از واژگان تخصصی در زمینه‌ی تجارت که اصطلاحات حوزه‌ی حمل و نقل، بیمه، بانک و گمرک از آن جمله‌اند بیان شده تا دانش خود را در این زمینه‌ها ارتقا دهید و بتوانید با کسب موفقیت بیشتر در حوزه‌ی فعالیت تجاری و بازرگانی‌تان از رقیبان خود پیشی بگیرید.
این کتاب حاصل پژوهش مانی شهلایی و نیما شهلایی است که با هدف آشنایی با کاربرد درست اصطلاحات متداول حوزه‌های مبادله‌ی کالا با هدف بازرگانی تدوین شده و می‌تواند به‌عنوان تمهیدی ارزشمند در زمینه‌ی بازاریابی مورد استفاده قرار بگیرد. منبع اصلی این اصطلاحات نشریه‌ی تسهیل تجاری (Trade Fecilitetion) کمیسیون اقتصادی اروپای سازمان ملل است که در این حوزه منبعی معتبر و قابل اعتماد به‌شمار می‌رود.

نظرات فرهنگ دانسته های تجاری

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مشخصات کتاب

نویسنده مانی شهلایی و نیما شهلایی
مترجم
ناشر شرکت چاپ و نشر بازرگانی
تعداد صفحات 104 صفحه
دسته بندی کتاب های تخصصی
تاریخ انتشار 1395
شابک 9789644685002
قیمت 100,000 تومان
زبان فارسی

فهرست مطالب


سخن مولف

تجارت یا مبادله کالا با هدف بازرگانی، مستلزم شناخت و کاربرد درست اصطلاحات متداول در این فعالیت است، که مزید بر بسیاری از تمهیداتی که درخصوص بازار و بازاریابی صورت می‌گیرد، درعمل مورد استفاده قرار می‌گیرد.
_x000D_
آشنایی با اصطلاحات معمول در حمل و نقل، بیمه، بانک و گمرک، کاربرد درست و به موقع هریک، ضامن موفقیت بیشتر و احتراز از بروز چالش‌هایی می‌باشد، که ممکن است در یک فرایند دادوستد پیش آید.
_x000D_
تهیه این مجموعه با استفاده از نشریه تسهیل تجاری
 Trade Fecilitetion کمیسیون اقتصادی اروپای سازمان ملل صورت گرفته است.

برچسب ها: فرهنگ دانسته های تجاری

© Copyright 2019 All Rights Reserved

طراحی سایت : نونگار پردازش

سبد خرید 0
مقایسه
0
فهرست مقایسه خالی است