2 تا 3 روز آینده

احساس منطق در رفتار مصرف کننده

.

تعداد
قیمت: 18,000 تومان

رفتار مصرف‌کننده به مطالعه این موضوع می‌پردازد که مردم چرا و چگونه محصولات و خدمات را مصرف می‌کنند. رفتار را عموماً می‌توان به سه عامل نسبت داد: ویژگی‌های خاص فرد، محیط پیرامون فرد و خصوصیات ژنتیکی ارثی که شکل زیستی فرد را تعیین می‌کنند. ویژگی‌های فرد از شخصیت، ادراکات، نگرش‌ها، نیازها و انگیزش او؛ و محیط فرد از فرهنگ، خرده‌ فرهنگ، خانواده، دوستان و موسساتی که فرد میان آنها زندگی می‌کند، تشکیل شده است. خصوصیات ژنتیکی هم کدهای زیستی هستند که در هر شخص منحصربه‌فرد است، مثل DNA و آنچه که از یک فرد به نسل‌های بعدی او منتقل می‌شود.

نظرات احساس منطق در رفتار مصرف کننده

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مشخصات کتاب

نویسنده منیژه قره چه
الهام بهشتی جزن آبادی
مترجم
ناشر شرکت چاپ و نشر بازرگانی
تعداد صفحات 237 صفحه
دسته بندی رفتار و حقوق مصرف کننده
تاریخ انتشار 1395
شابک 97896446
قیمت 18,000 تومان
زبان persian

فهرست مطالب

پیش‌گفتار                                                                      _x000D_ گفتار نویسنده                                                                 _x000D_ فصل اول: مقدمه                                                             _x000D_ فصل دوم: احساس و منطق                                                _x000D_ فصل سوم: شکل‌گیری نگرش                                              _x000D_ فصل چهارم: اشتیاق                                                         _x000D_ فصل پنجم: نظریه‌های یادگیری                                            _x000D_ فصل ششم: خود و شخصیت                                            _x000D_ فصل هفتم: ریسک                                                           _x000D_ فصل هشتم: اعتماد و تعهد                                                  _x000D_ فصل نهم: ارزش  

سخن مولف

هدف این کتاب توضیح و توصیف برخی از احساسات و دلایل منطقی برای انتخاب محصولات توسط مصرف‌کنندگان و پردازش پیام‌های تجاری توسط آنها است. من همچنین امیدوارم که بتوانم برخی از آثاری که این نیروهای انگیزشی بر دستاوردهای بازاریابی مثل وفاداری به برند، سهم بازار، حاشیه قیمتی بالاتر و ... دارد را نشان دهم. من این کتاب را هم برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و هم برای دانشجویان دوره کارشناسی نوشته‌ام. 

برچسب ها: تجارت کشورها, تکباب, j;fhf, تکباب, تک باب

© Copyright 2019 All Rights Reserved

طراحی سایت نونگار پردازش

سبد خرید 0
مقایسه
0
فهرست مقایسه خالی است