موجود

شایستگی‌ها درمحیط کار

ارائه ادبیاتی مشترک برای مديريت استعداد

تعداد
قیمت: 45,000 تومان

کارمندی یا می خوای استخدام بشی؟
از توانایی های خودت چقدر شناخت داری؟
چه برخورد و رفتاری در هنگام مصاحبه داری؟
تو مصاحبه های استخدامی، چه مواردی را مطرح می کنی؟
مدیری و می خوای کارمند استخدام کنی؟
معیارهات برای استخدام چیه؟
آیا صرفا توانایی کارمند برات مهمه یا سابقه کاریش هم برات مهمه؟
آیا رفتار و شخصیت کارمندی که قصد استخدامش رو داری هم برات مهمه؟
تا به حال برای استخدام نیرو، مدل مشخصی داشتی؟
آیا در مصاحبه استخدامی، موقعیت شبیه سازی شده برای فردی که قصد استخدامشو داری انجام دادی؟
پیشنهاد می کنم کتاب " شایستگی ها در محیط کار" را حتما بخون تا جواب خیلی از سوالاتو بگیری.

نظرات شایستگی‌ها درمحیط کار

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مشخصات کتاب

نویسنده بروس گریفیتیس
انریکه واشنگتن
مترجم امیررضا خاکی
محمد مهدی محمودی
محمدصابر مرشد
ناشر شرکت چاپ و نشر بازرگانی
تعداد صفحات 128 صفحه
دسته بندی سازمان و توسعه منابع انسانی
تاریخ انتشار 1397
شابک 97896446
قیمت 45,000 تومان
زبان فارسی

فهرست مطالب

چکیده مقدمه آیا شایستگی ها مهم هستند؟ فصل اول اصول زیربنایی مدل سازی شایستگی تاثیرات تاریخی بر مفاهیم کنونی شایستگی تعریف امروزی شایستگی ها موضوعاتی که باید در هنگام ایجاد مدل های شایستگی در نظر داشت چگونه باید یک مدل شایستگی را طراحی و شخصی سازی کرد؟ مصاحبه با افراد دارای عملکرد بالا و گروه های کانونی مستندات داخلی و مرور ادبیات روایی سنجی شایستگی تناسب استراتژیک و ارائه شایستگی های عمومی شایستگی ها در مخزن استعدادها سوالات فصل دوم بررسی یک شایستگی عناصر کلاسیک تعریفی جسارت ورزی میزان شایستگی مورد نیاز دیدگاه های توسعه راهنمای توسعه برای شایستگی جسارت ورزی سوالات فصل سوم شایستگی ها در محیط سیستم های سازمانی شایستگی ها به عنوان زبان مشترک بین سیستم های مدیریت استعداد ها برنامه های رایج سیستم استعداد برای مدل های شایستگی تامین استعداد ها توسعه ی استعداد ها شایستگی ها در عملکرد استعداد ها شایستگی ها و استراتژی: طراحی مدل ها برای ایجاد فرهنگ عملکردی بالا کنار هم گذاشتن همه چیز: سفر شایستگی یک کارمند مزایای سیستم مدیریت استعداد مبتنی بر شایستگی ·         شایستگی ها و ارتباط آن با گوناگونی در نیروی کار  76 سوالات فصل چهارم شایستگی های عمومی:  شش شایستگی اصلی ( به اضافه ی 1) ایجاد رابطه- همه چیز به روابط مربوط است! حل مسئله و تصمیم گیری: تصمیمات، تصمیمات! نفوذ: استفاده ی ماهرانه از قدرت رهبری موقعیتی منابع قدرت برانگیختگی و انرژی: برانگیختن به سوی موفقیت، اما به چه وسیله ای؟ چه چیزی افرادِ دارای عملکرد بالا را برانگیخته می کند؟ استخدام یک رهبر واقعی سازماندهی و برنامه ریزی: خود را سازماندهی کنید! مدیریت زمان اهمیت تفویض استخدام رهبران سازمان یافته مهارت های ارتباطاتی: یک رهبر نمی تواند ارتباط برقرار نکند درست ارتباط برقرار کنید، همیشه ارتباط برقرار کنید استخدامِ یک ارتباط گیرنده ی خوب شایستگی اضافه شده(شایستگی هفتم مدل): تخصص فنی و کارکردی چگونه می توان یک برنامه ی کار ایجاد کرد تعریف شایستگی فنی سوالات فصل پنجم مطالعات موردی و مثال ها مطالعات موردی یادگیری و توسعه دانشگاه لیپسکام: رویکرد منحصر به فرد یادگیری دانشگاهی- برنامه درسی مبتنی بر شایستگی بانک کمیکال: فرآیند توسعه ی رهبری مبتنی بر شایستگی و پیمایش محور استاروود: جایگاه رهبریِ مبتنی بر شایستگی در زنجیره ی سود خدمات شایستگی ها در مدیریت عملکرد شرکت تامین کننده ی ابزار آلات هنری: سیستم مدیریت عملکرد مبتنی بر شایستگی شایستگی ها در انتخاب استعداد ها شرکت جهانی سوپرفیت: انتخاب مدیر بر مبنای شایستگی سوالات ارجاعات منابع

سخن مولف

هدف این کتاب معرفی مدیریت منابع انسانی جدید مبتنی بر شایستگی در جهت افزایش بهره وری و استفاده از استعدادهایی که بهترین مزایای رقابتی برای سازمان را به ارمغان می آورد، می باشد.

_x000D_

نظام آموزشی و توسعه کارکنان در رویکرد سنتی معمولا با ابهامات زیادی روبروست در حالی­که در رویکرد مبتنی بر شایستگی ها فرآیند توسعه به نحوی طراحی می شود که به افراد در جهت شناسایی و توسعه شایستگی های خود و به سازمان ها در راستای شناسایی و توسعه استعدادها کمک می کند.
آن­ چه در این کتاب برآن تاکید شده است ارائه تعریف شایستگی ها و اصول مدل سازی آن، چرائی و اهمیت شایستگی ها و نقش آن در سیستم های سازمانی و ارائه مطالعات موردی و مثال هایی از کاربردهای شایستگی ها می باشد.

_x000D_

کتاب شایستگی ها در محیط کار از جمله کتاب های ارزشمندی است که به منظور فراهم آوردن یک سلسه مطالب جدید و تازه در جهت کمک به مدیران و علاقه مندان حوزه منابع انسانی ترجمه شده و در ترویج رویکرد منابع انسانی مبتنی بر شایستگی ها موثر خواهد بود

برچسب ها: تجارت کشورها, تکباب, j;fhf, تکباب, تک باب

© Copyright 2019 All Rights Reserved

طراحی سایت نونگار پردازش

سبد خرید 0
مقایسه
0
فهرست مقایسه خالی است