جستجو - بازاریابی

کالاهای موجود در ضوابط جستجو

مقایسه کالا (0)

بازاریابی استراتژیک برنامه‏ ریزی شرکت ‏های بازارگرا و واحدهای کسب‏ وکار

اجازه دهید روند تحول از مفهوم فروش سنتی تا مفهوم امروز بازاریابی، براساس تغییر شرایط بازار تشریح شود. بهمنظور ارائه روش نتر ايده اصلي، آنچه را که امرو..

168,000 تومان

بازاریابی استراتژیک مفاهیم و مطالعات موردی

مدیر ارشد بازاریابی معمولاً بخشی از تیم ارشد اجرایی است که مسئول تدوین چشم‌انداز، مأموریت و استراتژی شرکتی یک سازمان است. پس از تصویب این موضوع توسط ه..

153,000 تومان

130,000 تومان

بازاریابی کارآفرینانه

1-1- اهداف فصلتعریف مفهوم بازاریابیتعریف کارآفرینی از دیدگاه‌‌های مختلفتوضیح دقیق درباره مفهوم بازاریابی کارآفرینانهشناخت ابعاد بازاریابی کارآفرینیشنا..

130,000 تومان

برند سازی از طریق ارتباطات هم پیوند بازاریابی

امروزه بازاریابی و ارتباطات بهم متصل و مرتبطند و این دو از یکدیگر جدایی ناپذیرند. بنابراین در هر یک از مراحل فرآیند بازاریابی حتی تا نقطه فروش و پس از..

66,000 تومان

راهنمایی جامع مصور بازاریابی

راهنمای جامع مصور بازاریابی مرجعی برای بازاریابان و فعالان این حوزه نوشته مالکوم مک‌دونالد و پیتر موریس است. هادی اکرمی،..

51,000 تومان

110,000 تومان

فروش ارزش افزا

اگر فروشنده تازه‌کار هستی و می‌خوای سریع رشد کنی و سری توی سرها در بیاری، اگر فروشنده باسابقه هستی، اوضاع مطابق میلت نیست و می‌خوای فروشت رو متحول کنی..

110,000 تومان

178,000 تومان

مهندسی مجدد فروش

امروزه نیروی محرکۀ عملکردهای خرید حرفه‌ای به روابط بلندمدت و نزدیک‌تر با عرضه‌کنندگان کمتر گرایش دارد؛ درست مانند مجتمع‌های تولیدی که از فعالیت‌های تج..

178,000 تومان

نگرشی به مبانی نظری بازاریابی

تاریخچه مفهوم بازاریابیاز دیرباز و به درازای تاریخ، بازاریابی با پیشینه پرفراز و نشیب جوامع انسانی به مفهوم شکل‌گیری بستر انجام یک معامله یا رابطه مبا..

500,000 تومان

ناموجود
ناموجود
ناموجود

4A آمیخته نوین بازاریابی

کتاب حاضر نوشته پروفسور جاگدیش شث[1] و راجندرا سیسودیا[2] می باشد. شث متولد 1938و استاد دانشگاه اموری[3] و مشاور شرکت های فورد، جنرال الکتریک، موتورول..

106,000 تومان

مدیریت بازاریابی خرده فروشی از تئوری تا عمل

مقدمه‌ این فصل به معرفی موضوعات کلیدی می پردازد که در فصل های بعد به تفصیل بیان خواهند شد. همچنین مروری بر تاریخچه خرده فروشی و سیر تکامل نظریه های با..

380,000 تومان

بازاریابی 5 و بازاریابی انسان به انسان

ارتباط انسان با انسان و ماشین با ماشین، زیرساختی بنیادین برای یک اقتصاد کاملا دیجیتال محسوب می‌شود. چنین فناوری موجب ارتقا سیستم اتوماسیون شده و تولید..

124,000 تومان

بازاریابی اچ تو اچ تکوین بازاریابی انسان به انسان

چشم‌انداز رقابتی حاکم بر فضای كنونی کسب‌وكار، بنگاه‌های اقتصادی متوسط وکوچک را بیش از هر زمان دیگری با چالش مواجه ساخته است. سوال اینجاست که بنگاه‌های..

121,000 تومان

بازاریابی کسب و کارهای خرد و کوچک

گفته شده که مهم‌ترین بخش مورد توجه در هر کسب‌وکار، بازاریابی آن است. قطعاً بخش‌هایی مانند امور مالی، امور مشتریان و خود محصول و خدمات نیز در جای خود ک..

180,000 تومان

ناموجود
ناموجود
ناموجود

20,000 تومان

60 داستان موفقیت آمیز برای رسیدن به جایگاه ویژه در بازاریابی

60 راه میان‌بُر برای موفقیت در بازاریابی و فروشبین تمامی راه‌های رسیدن به موفقیت، احتمالا بهترین روش این است که ببینیم دیگران چه تجربیاتی داشته‌اند و ..

11,500 تومان

ناموجود
ناموجود
ناموجود

استراتژی های فروش بسیار موفق

به‌نظر من فروش یکی از چالش‌برانگیزترین و هیجان‌انگیزترین حرفه‌های جهان است. من احساس قرارداد بیتن با آن مشتری را که از کار با ما هیجان‌زده است، دوست د..

18,500 تومان

استراتژی های موثر بازاریابی و فروش درصنعت ساختمان

صنعت ساختمان یکی از صنایع اثرگذار در کشورهای مختلف است که همواره مورد توجه دولت و دیگر نهادهای حکومتی بوده است. جرج راس مشاور بازرگانی و حقو..

15,000 تومان

اصول بازاریابی کالا و خدمات(چاپ دوم)

پیتر دراکر که به پدر علم مدیریت معروف است می‌گوید: «بازاریابی علمی میان رشته‌ای است که ریشه در بسیاری از علوم ازجمله اقتصاد، روانشناسی، مردم‌شناسی، آم..

260,000 تومان

22,000 تومان

بازاریابی بین الملل صادرات

بازاریابی کالاها و خدمات بازاریابی در سطح بین‌المللی بسیار پیچیده‌تر و پرهزینه‌تر از بازاریابی درون مرزهای کشور مبدا است چرا که علاوه بر تفاوتهای..

310,000 تومان

نمايش 1 تا 20 از 64 (4 صفحه)

© Copyright 2019 All Rights Reserved

طراحی سایت : نونگار پردازش

سبد خرید 0
مقایسه
0
فهرست مقایسه خالی است